Všechny výsledky
ppRVýuka "kolečkobruslení"
Pozvánka
Tak jsem si konečně pořídila i já "in-liny" a ráda bych tento dosud nepoznaný sport, pokud bude příznivé počasí, vyzkoušela pod vedením Vás zkušenějších, jejichž doporučení a rady uvítám:-))
Kde? Na vratimovské stezce, sraz asi u nádraží ve Vratimově mezi 10:15-10:30.
13.08.09 13:37:42
.."VALíM VOČI"!!! JAK TO, ŽE JDE PŘIHLáSIT NA AKCI NĚKOHO JINéHO, NEŽ JEN KAŽDý SáM ZA SEBE?...což o to, této akce se na základě domluvy zúčastním!:)...avšak koukám, koukám, že nemusím být ani na PC ani se přilašovat na svůj profil a už mě může někdo jiný na akci přilásit:)...v tom bude nějaký fígl...
13.08.09 14:25:48 smic
tady to neni problem, na akci te muze prihlasit (prip. odhlasit) i organizator (tedy ten, kdo akci zadal do systemu)...
13.08.09 17:20:26 Myst
Hele, Voči?!!! Asi ti Kači vypadly:-))
14.08.09 07:08:09 Lucy
Jsem to ale čarodějka Luciferka! :-)Jsem říkala, že Tě přihlásím a co řeknu, to udělám! Občas si i na stránkách něco přečtu, prozkoumám a vyzkouším, nejsem zas takový technickoinformační antitalent! Ještě někdo chce přihlásit?:-))
14.08.09 09:48:20 Myst
Ja cu!!!!
Zápis z akce
Pokrčit kolena, zastrčit zadek, držet si těžiště, nepředklánět, nezaklánět, paty k sobě, tlačit do malíčků, upažit... Proč se válím v těch kopřivách??? (revma mi fakt nehrozí). Ale jinak jsem to zvládla bez úrazu, však jsem měla hned dva zkušené a skvělé trenéry!!!:-) Děkuju mnohokrát, Kači a Tome! :-D Postupem času snad vstřebám všechny ty podnětné rady a užitečné instrukce! Ještě pár desítek lekcí a budu jezdit jako vítr!!! Je to opravdu super sport, doporučuju!!!
Galerie
Forum
Nejprve se přihlaš!
Online uživatelé
Na Partě není žádný přihlášený uživatel.