Online uživatelé
Na Partě není žádný přihlášený uživatel.
Pokrčit kolena, zastrčit zadek, držet si těžiště, nepředklánět, nezaklánět, paty k sobě, tlačit do malíčků, upažit... Proč se válím v těch kopřivách??? (revma mi fakt nehrozí). Ale jinak jsem to zvládla bez úrazu, však jsem měla hned dva zkušené a skvělé trenéry!!!:-) Děkuju mnohokrát, Kači a Tome! :-D Postupem času snad vstřebám všechny ty podnětné rady a užitečné instrukce! Ještě pár desítek lekcí a budu jezdit jako vítr!!! Je to opravdu super sport, doporučuju!!!